Bezpłatne konsultacje

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji, dzięki którym uzyskacie Państwo rzetelną i szybką pomoc językową. Wszystkie pytania prosimy kierować do nas telefonicznie lub e-mailem.

Bezpłatna weryfikacja językowa

W związku ze ściśle przestrzeganą polityką jakości – po zakończeniu tłumaczenia, cały tekst poddawany jest jedno- lub dwustopniowej, całkowicie bezpłatnej, weryfikacji. Teksty przygotowywane do druku są dodatkowo weryfikowane przez redaktorów języka polskiego, angielskiego i niemieckiego (native speakers).

Bezpłatna próbka

Zapraszamy wszystkich nowych klientów do skorzystania z bezpłatnego tłumaczenia próbki tekstu.

Pogotowie językowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, uruchomiliśmy usługę pogotowia językowego, w ramach której oferujemy bezpłatną pomoc w tłumaczeniu pojedynczych zdań, terminów, krótkich formułek itp.

Szybka wycena zlecenia

W Business Lingo wstępną wycenę tekstu przekazanego do tłumaczenia wykonujemy bezpłatnie i niezwłocznie po otrzymaniu dokumentu. Wraz z informacją dotyczącą kosztu tłumaczenia, przesyłamy Państwu również przybliżony termin realizacji powierzonego nam zlecenia.

Bezpłatny glosariusz

Dla Klientów, którzy dbają o spójną terminologię stosowaną w tekstach dotyczących firmy, zostanie przygotowany bezpłatnie indywidualny glosariusz firmowy.