Wykonujemy tłumaczenia dla:

kancelarii prawnych

 • „(…) Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, iż Biuro Tłumaczeń „Business Lingo” jest godnym polecenia specjalistą w swojej branży.
  Nasze zlecenia były zrealizowane przez „Business Lingo” terminowo, profesjonalnie i rzetelnie, z dbałością nie tylko o wysoki poziom merytoryczny tłumaczeń, ale także o standardy obsługi klienta.”
  Piotr Flis
  DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
  Traple, Konarski, Podrecki i Wspólnicy
  Kancelaria prawna
 • “(…) Zlecana przez nas w czasie naszej współpracy znaczna ilość tłumaczeń w zakresie języka angielskiego, głównie z języka polskiego na angielski, zawsze jest wykonywana kompetentnie od strony językowej, bardzo starannie oraz szybko i terminowo. Jesteśmy w stanie rekomendować usługi Pani biura każdemu, kto oczekuje dobrej jakości tłumaczenia, w szczególności w zakresie trudnych tekstów prawnych.”
  Jerzy Skrzypowski
  SKRZYPOWSKI & TYNEL
  SPÓŁKA PRAWNICZA
 • “(…) Wykonywane tłumaczenia są fachowe, wskazujące na znakomitą znajomość języka angielskiego i specyfiki tekstów prawniczych. Tłumaczenia te są wykonywane należycie, sumiennie, dokładnie i terminowo. Z Biurem Tłumaczeń “Business Lingo” współpracujemy od 2004 r. do chwili obecnej i jest to biuro godne polecenia innym podmiotom i instytucjom.”
  Paweł Wójcik, Radca Prawny
  Piotr Złotnik, Radca Prawny
  Firma prawnicza “WÓJCIK & ZŁOTNIK”

firm doradczych i biegłych rewidentów

 • “(…) Do tłumaczonych projektów nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, wykonywane były terminowo oraz dokładnie. Charakteryzowały się również perfekcyjną znajomością nie tylko języka angielskiego, ale również specyfiki tekstów finansowych.”
  Sławomir Szurman
  Biegły Rewident
  Prezes Zarządu
  AdAc Sp. z o.o.

agencji PR i agencji reklamowych

 • ” (…) Tłumacze Business Lingo są nie tylko ekspertami w dziedzinie języka, ale charakteryzują się skrupulatnością i profesjonalnym podejściem, dzięki czemu współpraca z Business Lingo to współpraca z partnerem godnym zaufania, a przy tym szybkim, elastycznym i terminowym.
  Firmę Business Lingo polecamy każdemu, kto szuka wysokiej jakości tłumaczeń.”
  Dyrektor Zarządzający
  Partner
  Maciej Łataś
  Agencja Reklamowa EPOKA

firm informatycznych

 • “(…) [Nasza] współpraca układa się niezwykle pomyślnie, a zlecenia tłumaczeń są wykonywane należycie, sumiennie, dokładnie i w terminie. Niniejsze zalety dają nam podstawę do zarekomendowania biura Business Lingo jako wiarygodnego, godnego zaufania i polecenia partnera w tłumaczeniach o szerokim zakresie i różnorodności tematycznej.”
  Anna Kania
  HR Manager/Administration
  Deltavista Sp. z o.o.

spółek giełdowych

 • “(…) Doświadczenie współpracy z Business Lingo pozwala stwierdzić, iż jest ona bardzo dobrze przygotowana do profesjonalnego i rzetelnego wykonywania powierzonych tłumaczeń. Business Lingo jest specjalistą w swojej dziedzinie, dlatego też realizacja zleconych przez LW ,,Bogdanka” S.A. tłumaczeń przebiega terminowo, profesjonalnie i gwarantuje zabezpieczenie interesów Zleceniodawcy.”
  mgr inż. Zbigniew Stopa
  Z-ca Prezesa Zarządu ds. Technicznych
  mgr inż. Waldemar Bernaciak
  Z-ca Prezesa Zarządu ds. Handlu i Logistyki
  LW ,,Bogdanka” S.A.
 • “(…) Od kilku lat naszej współpracy firma Business Lingo wykonuje tłumaczenia o bardzo różnej tematyce i zawsze – niezależnie od długości, stopnia komplikacji czy krótkiego terminu – tłumaczenia pozostają bez zarzutu co do jakości. Tłumaczenia są precyzyjne, realizowane zawsze z pełnym profesjonalizmem i znajomością warsztatu. Business Lingo rozumie też konieczność pracy pod presją czasu i zawsze dotrzymuje nawet najbardziej napiętych terminów. Z dużym przekonaniem rekomenduję panią Iwonę Gorczycę-Polus i jej zespół najbardziej wymagającym klientom.”
  Małgorzata Kot
  Dyrektor Personelu i Komunikacji
  ERGIS S.A.

firm usługowych i produkcyjnych

 • “(…) Powierzone przez nas tłumaczenia są dokładne, sumienne oraz terminowe. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż wykonywane dla naszej firmy tłumaczenia wskazują na znakomitą znajomość jęz. angielskiego oraz znajomość zagadnień logistycznych.
  Z firmą Business Lingo współpracujemy od ponad dwóch lat i jesteśmy w stanie rekomendować Pani usługi każdemu, kto oczekuje dobrej jakości tłumaczenia oraz obsługi.”
  Tomasz Kocik
  Dyrektor Finansowy
  Członek Zarządu
  DHL Excel Supply Chain (Poland)
  Sp. z o.o.
 • “(…) (tłumaczyliśmy) z języka francuskiego na angielski dokumenty finansowe i techniczne. Tłumaczenie obejmowało ponad 1500 stron i zawierało zróżnicowane słownictwo rachunkowe, finansowe oraz informatyczne. Pomimo wymagającego zadania, tłumaczenia wykonane przez Business Lingo były wysokiej jakości. Ponadto, Business Lingo, reprezentowane przez Iwonę Gorczycę, wykonuje usługi szybko, elastycznie, w sposób zorganizowany i wydajny. W przyszłości nie zawaham się ponownie skorzystać z usług Business Lingo, które zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym.”
  Guillame de Bourgoing
  Business Developer
  Société des Pétroles Shell