Biuro tłumaczeń Business Lingo działa na rynku już prawie 20 lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie, dlatego z czystym sumieniem oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi związane z tłumaczeniami medycznymi.

Kiedy pojawia się potrzeba tłumaczenia medycznego?

  • podczas przygotowywania dokumentacji farmaceutycznej,
  • tłumaczenie instrukcji obsługi sprzętu medycznego.
  • podczas konsultacji w zagranicznych placówkach medycznych (tłumaczenie wyników badań pacjenta, historii choroby itp.),
  • tłumaczenia artykułów i publikacji medycznych, literatury specjalistycznej w zakresie medycyny.

Nasi tłumacze, posiadający odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w dziedzinie tłumaczeniowej, potrafią jak najdokładniej przekazać znaczenie tłumaczonego tekstu medycznego, przy jednoczesnym zachowaniu stylu i poprawności językowej. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do skontaktowania się z naszym biurem w Krakowie. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i udzielimy cennych wskazówek.

Co oferujemy

Tłumaczenia medyczne wymagają od tłumacza ogromnego zaangażowania, koncentracji i zagłębienia się w tematykę dokumentacji. Dlaczego? Ponieważ przetłumaczony tekst nie powinien zawierać niejasności ani słów, które można interpretować na różne sposoby. Profesjonalni tłumacze powinni wykazać się całkowitą znajomością języków, ale także umiejętnościami, które pozwolą mu w pełni zagłębić się w temat i maksymalnie skoncentrować się na swojej pracy. Zatrudnieni w naszym biurze tłumacze są specjalistami w swojej dziedzinie. Posiadają wiedzę, umiejętności i doświadczenie w tłumaczeniu tekstów medycznych, ale nadal chcą się kształcić i rozwijać, uczęszczając na dodatkowe kursy, warsztaty i szkolenia, a wszystko po to, by zapewnić klientom najwyższą jakość usług.

Nasze usługi z zakresu tłumaczeń medycznych w Krakowie cieszą się największym zainteresowaniem wśród firm farmaceutycznych oraz prywatnych klinik. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia medyczne także dla firm, instytucji naukowych, szpitali oraz lekarzy. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim tłumaczenia medyczne, które wykonujemy w parze językowej angielski<->polski, choć często wykonujemy je także w innych językach europejskich. Zachęcamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Współpraca z Business Lingo

Dlaczego warto podjąć współpracę z Business Lingo? Wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo informacji i poufność danych. Wszyscy nasi pracownicy i współpracownicy są zobowiązani do zachowania klauzuli poufności. Dzięki temu przekazując nam materiały do przetłumaczenia zyskują Państwo pewność, iż będą one w naszych rękach bezpieczne. Wysoce szanujemy sobie zaufanie, którym nas Państwo obdarzają. Wykonujemy tłumaczenia o dowolnej złożoności i objętości, gwarantując najwyższą jakość. Nasza firma zatrudnia doświadczonych tłumaczy, którzy z łatwością radzą sobie ze skomplikowanymi tłumaczeniami. W razie potrzeby konsultujemy się ze specjalistami w dziedzinie medycyny.

Decydując się na współpracę z naszym biurem, mogą Państwo liczyć na:

  • najwyższą jakość tłumaczeń,
  • konkurencyjne ceny tłumaczeń specjalistycznych,
  • szybkie i terminowe wykonanie zlecenia,
  • fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Na tle konkurencji wyróżnia nas dodatkowo miła atmosfera na każdym etapie współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony klienta, dlatego uwzględniamy wszystkie jego potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy

Nasza oferta kierowana jest zarówno do firm farmaceutycznych, klinik, jak i do osób indywidualnych. Wybierając nasze biuro tłumaczeń medycznych zyskują Państwo pewność, że tłumaczenie tekstu trafi w ręce specjalistów. W razie pytań, wątpliwości, można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń medycznych, które mieści się w Krakowie.