Praca z pismami prawniczymi ma swoją specyfikę. Dominują w nich umowy spółek i firm, umowy handlowe lub  kupna i sprzedaży nieruchomości prywatnych, memoranda oraz różnego rodzaju pełnomocnictwa. Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach prawniczych wykonywanych na język angielski, niemiecki i inne języki europejskie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę.

Nasze tłumaczenia

Co to jest pisemne tłumaczenie prawnicze? Pisemne tłumaczenie prawnicze to praca z dokumentami, które są wymieniane między firmami i organizacjami w toku działalności gospodarczej. Jeśli firmy współpracują z zagranicznymi kontrahentami, nieuchronnie jest na to potrzeba. To tłumaczenie musi być jak najbardziej dokładne i wiarygodne.

Często tłumaczone dokumenty prawne to:

  • Kontrakty
  • Dokumenty składowe
  • Pełnomocnictwo
  • Opinie prawne i memoranda
  • Normatywne dokumenty prawne
  • Ustawy, faktury, deklaracje celne
  • Decyzje sądowe

Tłumaczenia prawnicze to jeden z najtrudniejszych rodzajów tłumaczeń. Tylko osoba biegle posługująca się językiem i posiadająca szerokie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów prawniczych może podjąć się tłumaczenia dokumentów prawnych.

Dlaczego my

Zatrudniamy kompetentnych i doświadczonych specjalistów, którzy wykonują tłumaczenia dokumentów prawnych oraz tłumaczenia notarialne , opierając się nie tylko na głębokiej znajomości języków, ale także uwzględniając wiele niuansów zawartych w dokumentacji prawnej.

Dlaczego warto z nami współpracować? Ponieważ Business Lingo jest biurem tłumaczeń cieszącym się bardzo dobrą opinią. Pomimo tego, że tego typu tłumaczenie jest dość pracochłonne, koszt tłumaczenia prawniczego w naszej agencji jest przystępny i bez dodatkowych opłat. Zawsze możesz dowiedzieć się o cenach tych usług, dzwoniąc do naszego menedżera i prosząc o wycenę.

Zapraszamy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, które chciałbyś wyjaśnić lub chcesz przesłać dokumenty do szacunkowej wyceny lub wyjaśnić wstępny koszt zamówienia, możesz skontaktować się z nami w sposób wskazany poniżej. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia prawniczego, ale nie znalazłeś swojego dokumentu na tej liście tłumaczeń prawniczych, skontaktuj się z nami.