Specjalizujemy się także w tłumaczeniach przysięgłych. Każde tłumaczenie przysięgłe ma moc prawną. Wszystko dzięki wykwalifikowanym tłumaczom przysięgłym, którzy posiadają prawo do tłumaczenia i legalizacji dokumentów zarówno do użytku prawnego, jak i prywatnego, czy też korporacyjnego. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego staramy się cały czas podnosić jakość świadczonych usług. Nasi tłumacze przysięgli cały czas się rozwijają i nabywają nowe umiejętności. Wszystko po to, by zaoferować Państwu najwyższą jakość usług.

Jeśli więc szukają Państwo tłumacza przysięgłego nie tylko w Krakowie, ale także poza miastem, trafili Państwo we właściwe miejsce. Nasze usługi związane z tłumaczeniami przysięgłymi wykonujemy dla klientów z całej Polski. Wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną, mailową lub osobiście. Z przyjemnością udzielimy Państwu cennych wskazówek, wytłumaczymy, jak wygląda współpraca i doradzimy co do konkretnej usługi.

Co oferujemy

Czym są tłumaczenia przysięgłe? Tłumaczenia przysięgłe to tłumaczenia dokumentów urzędowych i nie tylko, które są poświadczone przez tłumacza przysięgłego. Takich tłumaczeń wymagają wszelkie instytucje państwowe, takie jak urzędy, sądy, uniwersytety i inne. Tłumaczenia przysięgłe są potrzebne, kiedy oryginał nie jest napisany w języku urzędowym danego kraju. Mówiąc w skrócie – tłumaczenie przysięgłe to po prostu tłumaczenie urzędowe, które jest wykonane przez tłumacza przysięgłego, który poświadcza je swoim podpisem i pieczęcią. Szukając biura tłumaczeń przysięgłych należy więc brać pod uwagę takie biura, które są znane na rynku, mają dobrą opinię i oferują najwyższą jakość usług.

Tłumaczenia przysięgłe wykonujemy dla takich dokumentów, jak:

  • dyplomy,
  • świadectwa ukończenia studiów,
  • paszporty,
  • akty urodzenia, akty małżeństwa,
  • akta rodzinne,
  • rejestry karne,
  • akty zgonu,
  • testamenty,
  • dokumenty sądowe, wyroki itp.

W przypadku tłumaczenia przysięgłego tłumacz przysięgły potwierdza klauzulą, swoją pieczęcią i podpisem, że tłumaczenie odpowiada tekstowi oryginalnemu. Z chwilą poświadczenia tłumaczenia uwierzytelnionego przez tłumacza dokument nabiera mocy prawnej, dlatego tylko tłumaczenia uwierzytelnione wykonane przez tłumaczy przysięgłych są uznawane przez władze. Tłumacz przysięgły daje gwarancję, że dokument jest poprawny i kompletny, a potwierdzają to wskazane wyżej elementy, tj. podpis i pieczątka. Tłumaczenie przysięgłe musi zatem spełniać określone kryteria formalne i staje się prawnie skuteczne dopiero po nałożeniu wzoru poświadczenia i podpisu tłumacza przysięgłego.

Business Lingo – postaw na profesjonalizm

Jeśli interesują Państwa tylko kompleksowe i profesjonalnie wykonane usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych, warto skorzystać właśnie z naszych usług. Dlaczego? Konkurencja na rynku jest niemała, ale mimo to, to właśnie nasze biuro wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim zatrudniamy najlepszych tłumaczy, którzy posiadają nie tylko wiedzę oraz umiejętności w zakresie tłumaczeń przysięgłych, ale przede wszystkim udało im się, po długich latach ciężkiej pracy, zdobyć cenne doświadczenie w tym zakresie. Nie wystarczy sama znajomość języka, trzeba znać i orientować się w tematyce konkretnego dokumentu.

Specjalizujemy się w prawie, finansach, medycynie, tłumaczeniach prawniczych. Branża biznesowa, internetowa również jest nam bliska. Wykonaliśmy już tyle tłumaczeń przysięgłych, że nie ma dla nas dziedziny, która mogłaby nas zaskoczyć. Niemniej jednak, jeśli chcą Państwo nas o coś zapytać, jeśli potrzebują Państwo fachowego doradztwa w zakresie tłumaczeń przysięgłych i wydaje się Państwu, że zlecenie jest złożone i skomplikowane, warto skontaktować się z naszym biurem – na pewno pomożemy i znajdziemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

W przypadku jakichkolwiek potrzeb związanych z tłumaczeniem tekstów lub dokumentów zapraszamy do kontaktu, wstępna wycena i termin tłumaczenia są zawsze bezpłatne i niezobowiązujące. Można to zrobić drogą telefoniczną lub e-mailem. Istnieje także możliwość odwiedzenia nas osobiście w siedzibie biura, które mieści się w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do współpracy, zarówno osoby prywatne, jak i firmy.