Bez względu na to, czy posiadasz pismo, które wymaga przetłumaczenia na inny język, czy szukasz tłumaczenia ustnego lub potrzebny Ci jest tłumacz przysięgły, jesteśmy tu dla Ciebie. Zajmiemy się Twoim tłumaczeniem z pełnym zaangażowaniem, uwzględniając Twoje indywidualne wymagania i potrzeby. Jako biuro tłumaczeń specjalistycznych i innych oferujemy kompleksowe usługi językowe w języku angielskim, niemieckim, a także w innych językach europejskich.

Specjalizujemy się w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych. Zawsze byliśmy nastawieni na zaspokojenie potrzeb każdego klienta, ponieważ jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy po to, aby zaoferować klientom pełną gamę rozwiązań w zakresie tłumaczeń specjalistycznych.

W czym się specjalizujemy

Czym są tłumaczenia specjalistyczne? Jak sama nazwa wskazuje tłumaczenia specjalistyczne to takie, które dotyczą konkretnej specjalizacji, tj. konkretnej dziedziny nauki. Z tego powodu tłumaczenia specjalistyczne są bardzo złożone, ponieważ wymagają znajomości odpowiedniej terminologii. Wykonujemy kompleksowe tłumaczenia specjalistyczne z takich dziedzin, jak:

  • medycyna i farmacja,
  • prawo,
  • finanse i ekonomia,
  • biznes,
  • inne.

Wiesz już, czym są tłumaczenia specjalistyczne, jednak jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto skorzystać właśnie z naszych usług tłumaczeniowych, zadzwoń lub napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Postaw na profesjonalistów

Jeśli szukasz specjalistów w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych, trafiłeś pod właściwy adres. Na tle konkurencji wyróżniają nas:

Szybka realizacja zleceń

Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne w trybie normalnym lub ekspresowym. Krótkie tłumaczenia – do 2 stron, po 1500 znaków ze spacjami, przygotowujemy na bieżąco w ciągu 24 godzin. Wstępną wycenę tekstu oraz określenie terminu realizacji wykonujemy na życzenie Klienta bezpłatnie i niezwłocznie po otrzymaniu zapytania.

Różne rodzaje tłumaczeń

Nasze usługi obejmują pełen zakres tłumaczeń pisemnych – zarówno zwykłych, jak i przysięgłych. Tłumacze przysięgli zlokalizowani są na terenie Warszawy i Krakowa, ale wykonujemy je na terenie całej Polski. Dokumenty odbiera i dostarcza kurier, a koszt przesyłki bierzemy na siebie.

Język tłumaczeń

Tłumaczenia specjalistyczne (w wymienionych powyżej obszarach tematycznych) wykonujemy w parze językowej angielski<>polski i niemiecki<>polski, teksty ogólne oraz tłumaczenia przysięgłe wykonujemy również w innych językach europejskich.

Tłumaczenia specjalistyczne

Specjalizujemy się i posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z dziedziny prawa i finansów, w połączeniu z innymi zakresami specjalizacji – telekomunikacją, informatyką, rachunkowością, bankowością, rynkiem kapitałowym, marketingiem, ochroną środowiska itp. Wykonujemy tłumaczenia korporacyjne – związane z działalnością spółek, teksty prawne, związane z postępowaniami sądowymi i arbitrażowymi, teksty marketingowe oraz cały wachlarz powiązanych dokumentów – analiz, wycen, dokumentacji due diligence, teksty związane z giełdą i rynkiem kapitałowym itp.

Wysoka jakość obsługi

Dlaczego warto zaufać Business Lingo? Powodów jest wiele. Do najważniejszych należą: gwarancja wysokiej jakości usług, bezpieczeństwo danych oraz korzystne warunki.

Gwarancja wysokiej jakości

Ściśle przestrzegamy polityki jakości, a kontrola jakości jest jednym z najważniejszych elementów naszej pracy. Wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 17100:2015 (zarządzanie jakością w biurach tłumaczeń), co zostało ostatecznie potwierdzone we wrześniu 2016 r. audytem certyfikującym (która zastąpiła wdrożoną w 2011 r. normę PN-EN 15038) i jest potwierdzane CO ROKU audytem certyfikującym.

Zgodnie z normą, po zakończeniu tłumaczenia, cały tekst poddawany jest dwustopniowej weryfikacji – pod względem zgodności z oryginałem oraz pod względem językowym przez redaktora danego języka. Dzięki tak szczegółowej kontroli nasze tłumaczenia w pełni odpowiadają oryginałowi, są spójne i poprawne językowo oraz operują odpowiednim stylem i rejestrem.

Poufność danych

Świadczymy usługi w atmosferze wzajemnego zaufania i komfortu współpracy. Wiemy jak ważna jest poufność, dlatego wszystkie materiały i informacje dostarczone do naszego biura przez Klienta traktowane są jako poufne. Na życzenie podpisujemy z Klientami umowy o poufności, takie umowy zawsze podpisujemy też z naszymi tłumaczami.

Umowa

Naszym Klientom proponujemy podpisanie Umowy o współpracę z Business Lingo. Umowa nie jest umową na wyłączność, czyli nie są Państwo zobowiązani do zlecania tłumaczeń tylko nam.

Jej celem jest nawiązanie współpracy i zagwarantowanie Klientowi możliwości korzystania z rabatów, promocji oraz dodatkowych udogodnień.

Zapraszamy do współpracy

Zarówno tłumaczenia specjalistyczne, jak i każde inne, wykonujemy zgodnie z przyjętymi normami. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o materiałach, które muszą zostać przetłumaczone. Nasz profesjonalny personel z przyjemnością pomoże Ci w każdej sprawie, doradzi i zachęci do skorzystania z naszych usług. Nie zwlekaj, zaufaj naszym kompetencjom zawodowym i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Siedziba biura mieści się w Krakowie, ale tłumaczenia wykonujemy dla klientów z całej Polski. Zachęcamy do współpracy.